Reference

Reference z úprav, školení a podpory obchodního informačního systému
Microsoft Dynamics CRM / Dynamics 365

 

Mgr. Radka Táborská

Personalista ve společnosti MAPEI, spol. s r.o.  Zeptejte se osobně
(Školení Microsoft Dynamics CRM 2013, Další konzultace úprav systému)

Martin je příjemný, zábavný, sympatický lektor.
Martinův způsob vysvětlování mému způsobu chápání zcela vyhověl.
Obsah, struktura školení, názornost a pochopitelnost sdělených informací vyhovovalo  požadavkům.

Ing. Hana Šůstková

Executive assistant ve společnosti MAPEI, spol. s r.o. Zeptejte se osobně
(Školení Microsoft Dynamics CRM 2013)

Martin byl velice vstřícný, dobře vysvětloval, ptal se, zda vše chápeme.
Vše dobře vysvětleno. Obsah, struktura, názornost a pochopitelnost sdělených informací. Vše mi vyhovovalo, obsah školení na sebe navazoval, nemám co vytknout.

Petra Krtičková

Asistentka obchodu a marketingu ve společnosti CESA a.s.  Zeptejte se osobně
(Podpora uživatelů, Programové úpravy systému,  školení, Video tréningy, Nasazení CRM  HelpDesk.)

Bc. Luboš Strapina

Ředitel společnosti CDC Data s.r.o.  Zeptejte se osobně
(Nasazení Systému Microsoft Dynamics CRM, Podpora uživatelů, Programové úpravy systému,  školení, Video tréningy, Nasazení řešení: PDF reporty emailem, Správa marketingových předmětů, Dotazník spokojenosti zákazníků . . .)

 

Reference z oblasti obchodního poradenství a zhotovení internetových stránek

Mgr. Jozef Klinga, www.jozefklinga.eu  (Kontakt)
(Zprovoznění webu, průběžné korekce struktury webu, obsahu webu, Obchodní konzultace)
Martin Švec srozumitelně i pro laika jako jsem já vysvětlil, jak si vytvořit webovou stránku. Naučil mě, jak se dokázat prodat na webu i mimo něj. Pomohl mi nejen s výstavbou hezkého, funkčního webu, ale i se strategiemi oslovování potenciálních zákazníků. Hotová webová stránka mi přinesla prostor pro prezentaci mé tvůrčí činnosti a nové zakázky. Spolupráci s panem Švecem hodnotím pozitivně a mohu jenom doporučit.

Svatava Kozlovská, www.svatavakozlovska.er.cz/

(Zprovoznění webu, korekce struktury webu, pomoc s vystavěním portfolia, obchodní konzultace)

Milan Hoss,  zemni-prace-blansko.cz, zemni-prace-blansko.eu  (Kontakt)
(Vytvoření webu, uspořádání a napsání obsahu webu, průběžná aktualizace obsahu)
Mám li se vyjádřit k rychlosti dodání, jsem naprosto spokojen a kvalita stránek je výborná a dle mých představ. Komunikace s p. Švecem byla na úrovni, bez průtahů a příjemná. Jsem velmi spokojen a mohu p. Švece jen doporučit.

 

Reference z oblasti kariérního poradenství a osobního rozvoje

Eva Vávrová (Brno, Kurz 1)

Martin je moc milý a příjemný člověk, který rozhodně ví, o čem mluví. Líbila se mi příprava, kterou si před kurzem sepsal. Kurz mi pomohl osvětlit, co v současné době patří k mým prioritám a po čem mé srdce prahne :). Jednoznačně kurz doporučuji, byl to příjemně a smysluplně strávený čas.

Miluše J. (Brno, Kurz 1)

je vidět že Martina tato oblastí zajímá a baví a jako lektor je schopen své zkušenosti a nadšení předat. Taktéž výborná komunikace před kurzem samotným. Kurz je plný praktických informací, komplexní (a komplexní v tomto případě nerovná se složité) pojetí změny – Jasná struktura, na konci stručné zopakování probraných témat a vytvoření konkrétních kroků ke změně zaměstnání – Úprava náplně kurzu podle situace/požadavků/cílů účastníka – Rozhodně doporučuji

Lucie Blinková (Brno, Kurz 1)

Martin je vstřícný, aktivní člověk, který se s radostí podělil o své znalosti a zkušenosti. Kurz obsahoval spoustu zajímavých informací, postupů, jak překonat překážky, realizovat své nápady a přání… a hlavně o tom, jak zapojit svou mysl, což jsem ocenila nejen na pracovní rovině.

Iva Kotvová (Brno, Kurz 1)

Martin je příjemný lektor, byla s ním velice dobrá domluva. Vysvětloval srozumitelně. Kurz byl fajn, o pauzičku jsme si sice zcela vyčerpané musely říct, jinak ale není co vytknout :-) Spousta užitečných informací.

Ondrej Psota (Brno, Kurz 1)

Martin má velmi dobrý přehled o oblasti osobního rozvoje, je energický a empatický. Velmi obsáhlý kurz, který poslouží pro utříbení myšlenek nejen v budování kariéry, ale také v osobní rovině.

Kamil Červinka (Brno, Kurz 1)

Martin, je příjemný a vstřícný. Postupoval krok po kroku a dokázal upravit kurz pro mé osobní potřeby. Kurz byl dobře připravený. Poskytl mi řadu nových informací ale také znalostí a zejména chuti k jejich dalšímu prohlubování.

Svatava Kozlovská (Brno, Kurz 1)

Pro mě osobně velmi užitečný kurz. Dozvěděla jsem se více, než jsem čekala. Doporučuji všem, kteří si chtějí udělat jasno ve svých plánech a nápadech. Martin je perfektní lektor.

Markéta Kurialová (Praha, Kurz 2)

Martin je příjemný lektor, který umí vysvětlit problematiku jasně a bez zbytečné omáčky. Díky zkušenostem z jeho vlastního života, všechno do sebe pěkně zapadlo. Oceňuji Martinův individuální přístup. Dostala jsem všechny odpovědi, které jsem potřebovala znát. Na příbězích ze života, které Martin používá k vysvětlení se všechny informace, i praktické návody dobře chápou i pamatují.

Zuzana Vichorcová (Brno, Kurz 2)

Martin je Veselý lektor, se střízlivým pohledem na věc, který školí rád. Kurz je moc pěkně připravený. Také oceňuji Martinův individuální přistup. O problematiku se zajímám déle, ale tím, že jsme zabrousili i do dalších příbuzných témat, jsem si opět rozšířila svůj pohled na věc.Kurz hodnotím určitě kladně. :-)

Petra Roubalová (Praha, Kurz 3)

Martin je velmi schopný, má to v hlavě dobře srovnané, ví, o čem mluví a jak to aplikovat na konkrétní situaci. Sympatický, ochotný, trpělivý. Velmi užitečný kurz. Pomohl mi podívat se na každodenní situace z jiné perspektivy, vidět souvislosti, o kterých mě dřív nenapadlo přemýšlet, a díky tomu jsem pochopila, jak mohu změnit svůj přístup, abych přestala mít pocit, že se mi věci vymykají z rukou. Kéž bych něco takového byla bývala absolvovala, ještě než jsem dodělala školu. Doporučuji přinejmenším každému, kdo se uchází o zaměstnání, nebo do něj právě nastoupil.

Miluše J. (Brno, Kurz 3)

Martin umí věci vysvětlit jednoduše a strukturovaně. V kurzu jsem se dozvěděla věci (nejvíc ohledně zaškolování) které jsem zatím nikde jinde neslyšela ani nečetla (ačkoliv toho mám za sebou už hodně), některé už jsem i stihla uvést do praxe, takže určitě doporučuji. Celý ten čas uplynul velice rychle a rozhodně jsem se nenudila.

 

Reference z oblasti zavádění změn ve firemním prostředí

Luboš Strapina (Brno, Projekt MUSE)

„Nasazení projektu MUSE odhalilo v naší společnosti další skrytý potenciál a v zaměstnancích zdatné soutěžící. Projekt naplnil naše očekávání a ve spolupráci s Martinem Švecem budeme rádi pokračovat.

 

Hledáte něco podobného? Domluvme se